بدنساز تازه کارجالب

5 گونه زامبی که به باشگاه می روند

خواهشاً اون فردی نباشید که تجربه باشگاه رفتن بقیه رو خراب می کنه!

اکثریت ما که به باشگاه می رویم بالغ هستیم، اما بیایید واقع بین باشیم گاهی اوقات ساده ترین درس هایی را که در کودکی یاد گرفته بودیم فراموش می کنیم. یکی از اونها رعایت حال، اطرافیان است.

دفعه بعدی که رفتید باشگاه به اطراف نگاه کوتاهی بیندازید و شما متوجه منظور من می شوید.

این اشتباهات شاید عمدی نباشد اما با این وجود در باشگاه ها به وفور روی می دهند. خوب امروز می خواهیم در مورد انواع مختلف اینگونه افراد و راه های جلوگیری از تبدیل شدن به این افراد صحبت کنیم.

۱. صاحبان دستگاه ها

پرس پا tamrino.ir

وقتی صحبت از دستگاه های داخل باشگاه می شود خوب بالاخره هر فردی در طول یک ساعت تمرینی یک یا دو حرکت با این دستگاه ها را در برنامه تمرینی خود دارد، روی صحبت من آن افرادی هستند که زمانی که باشگاه شلوغ است به جای اینکه رعایت حال دیگران را بکنند و کمی زودتر حرکت خود را به پایان برسانند با انجام  دادن انواع اقسام حرکات سوپر ست و تری ست و … جلوی کار کردن دیگران را می گیرند!!

۲. دونده های مزاحم

تا حالا داخل باشگاه بارها پیش آمده که عده ای انگار در دوی سرعت شرکت کرده اند با سرعت از کنار شما رد شده اند و حتی به دیگران برخورد کرده اند، درست است تمرینات هوازی برای شما خوب است اما تقصیر بقیه چیست که باشگاه فضای لازم برای دویدن در اختیار شما نمی گذارد؟!

۳. عاشقان سلفی

سلفی tamrino.ir

در عرصه تلفن های هوشمند خیلی سخته که به نسل امروز بگویی دوست عزیز باشگاه جای سلفی گرفتن نیست، بعضی ها وقتی وارد باشگاه می شوند تا تمام شبکه های اجتماعی رو چک نکنند وارد گود باشگاه نمی شوند، تازه وقتی هم وارد شدند بعد از انجام چند ست شروع می کنند به گرفتن سلفی ( من خودم شاهد بوده ام!) و تا تمام کردن تمرینات شان شاید 50 تا عکس سلفی گرفته باشند!!

۴. افراد خیره

اینکه داخل باشگاه از یک نفر خوش مان بیاید چیزی طبیعی است، ما افرادی که دارایی بدن های فوق العاده هستند را تحسین می کنیم (اصلاً داریم به باشگاه می رویم که یک روزی دیگران هم ما را تحسین بکنند!) اما اینکه مرتب به دیگران زل بزنیم اون ورزشکاران را معذب می کند.

۵. عاشقان موسیقی

موسیقی در باشگاه tamrino.ir

شاید شما دوست داشته باشید هدفون آخرین مدلی را که خریده اید میزان ولومش رو طوری بالا ببرید که پرده گوش تان پاره بشود اما این به آن معنی نیست که اطرافیان شما نیز عاشق موسیقی شما باشند!

لطفاً میزان ولوم را کمی پایین بیاورید شاید سلیقه موسیقی ما یکی نباشد.

فردا در مورد دلایل ضعف در تمرینات صحبت خواهم کرد…

علی رضا ناصری

Blogger for tamrino.ir Remember: Facts don't care about your feelings & There are no stupid question, just stupid people

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا