pr

برای رفع چاقی صورت تخلیه غبغب انجام دهیم یا عمل بوکال فت؟

اگر شما هم نمی‌دانید که برای رفع چاقی صورت خود باید کدام یک را انجام دهید، می‌توانید از بین بوکال فت، لیفت غبغب  یا تخلیه غبغب انتخاب کنید. در ادامه هر کدام را شرح می‌دهم.

عمل بوکال فت

برداشتن چربی باکال یک عمل جراحی پلاستیک است که بافت چربی اضافی گونه‌ها را حذف می‌کند تا ظاهر متناسب‌تری صورت و کانتور گونه مشخص شود. این به صورت سرپایی انجام می‌شود، می‌تواند در ۱ ساعت کامل شود و می‌تواند با سایر روش‌های جراحی پلاستیک صورت ترکیب شود تا نتایج بهتری حاصل شود. بوکال فت کلینیک گونه یکی از پرطرفدار‌ترین عمل‌های زیبایی در بین مخاطبان این سایت است.

چه کسی باید این عمل را انجام دهد؟ چه انتظاراتی می‌توان داشت؟

این روش جراحی پلاستیک انتخابی را می‌توان از کسانی که چربی‌های باکال اضافی دارند که ظاهر نامتناسب یا بیش از حد چاق شدن صورت ایجاد می‌کند، استفاده کرد. برای واجد شرایط بودن، بیماران باید از نظر بدنی مناسب، غیر سیگاری و حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند.

نامزدهای ایده‌آل برای این روش تحت یک فرآیند مشاوره کامل قرار می‌گیرند که در آن جزئیات عمل مورد بحث قرار می‌گیرد و به تمام سوالات آن‌ها پاسخ داده می‌شود. هدف کمک به بیماران در ایجاد انتظارات واقع بینانه و سنجش مزایا و معایب این روش است تا بتوانند تصمیمی آگاهانه بگیرند.

پس از حذف موفقیت‌آمیز چربی باکال، اکثر بیماران احساس اعتماد بیشتری و هم‌چنین افزایش عزت نفس خود را گزارش می‌کنند. با این حال، ممکن است تا ۴ ماه پس از جراحی برای درک کامل نتایج لازم باشد، زیرا ممکن است مدتی طول بکشد تا تورم کاهش یابد و برش‌ها به طور کامل بهبود یابند.

رویه انجام بوکال فت چگونه انجام می‌شود؟

برداشتن چربی باکال به صورت سرپایی و تحت بیهوشی موضعی یا عمومی یا آرام‌بخشی آگاهانه بسته به شرایط منحصر به فرد بیمار و توصیه جراح انجام می‌شود. در طول عمل، جراح ۲ برش در دهان بیمار ایجاد می‌کند.

هنگامی که پدهای چربی در معرض دید قرار می‌گیرند، جراح فشار دستی را روی قسمت خارجی گونه اعمال می‌کند و باعث بیرون‌زدگی پدهای چربی باکال می‌شود و به فورسپس جراح اجازه می‌دهد به طور موثر آن‌ها را بگیرد. در حالی که با فورسپس نگه داشته می‌شود، پدهای چربی برداشته یا بریده می شوند. مقدار بافت برداشته شده بسته به نتایج مورد نظر بیمار متفاوت است. هر بافت چربی باکال که باقی مانده باشد، قبل از بخیه زدن برش‌ها، به موقعیت اولیه خود بازگردانده می‌شود.

کل روش حدود ۱ ساعت طول می‌کشد. با این حال، در صورت لزوم یا در صورت تمایل بیمار، جراح ممکن است لیپوساکشن را برای برداشتن رسوبات چربی از گونه‌ها انجام دهد که می‌تواند نتایج بهتری را به همراه داشته باشد.

طبیعی است که بیمار بعد از عمل کمی درد، تورم و مشکل جویدن را تجربه کند و معمولاً چند روز یا حتی ۱ هفته طول می‌کشد. بنابراین، به اکثر بیماران توصیه می‌شود که ۱ هفته کامل از محل کار خود مرخصی بگیرند تا دوره بهبودی ایمن و بدون عارضه تسهیل شود.

در کنار سایر خدمات تزریق‌های زیبایی، می‌توانید از لیفت غبغب در گونه کلینیک نیز استفاده کنید.

خطرات و عوارض احتمالی بوکال فت

روش حذف چربی باکال با تعدادی از خطرات و عوارض احتمالی همراه است، از جمله:

  • آسیب عصب صورت، به ویژه در شاخه باکال، که به کنترل عملکردهای صورت کمک می‌کند. این آسیب می‌تواند منجر به فلج نسبی یا بی‌حسی در برخی از قسمت‌های صورت و هم‌چنین از دست دادن یا کاهش حس چشایی بیمار شود.
  • آسیب مجرای پاروتید، که می‌تواند بر ترشح بزاق تأثیر بگذارد.
  • هماتوم
  • واکنش نامطلوب به بیهوشی
  • عفونت

بیمارانی که ترکیب استخراج چربی باکال با لیپوساکشن را انتخاب می‌کنند، نسبت به افرادی که به تنهایی تحت عمل برداشتن چربی باکال قرار گرفته‌اند، با خطر بیشتری برای ایجاد اسکار روبرو هستند.

عوارض و خطرات لیپوساکشن غبغب چیست؟

لیپوساکشن غبغب روشی است که اغلب توسط جراحان بادی اکسپرت انجام می‌شود. این جراحی زیبایی صورت کاملاً تسلط دارد و خطرات بسیار کمی دارد. از دست دادن حساسیت در ناحیه عمل شده و برداشتن ضعیف پوست ممکن است از جمله عوارض احتمالی باشد.

با بادی اکسپرت، همه چیز برای محدود کردن خطر عوارض انجام می‌شود. توجه ویژه‌ای به مراقبت‌های بعد از عمل برای تضمین نتیجه‌ای که انتظارات بیمار را برآورده می‌کند، می‌شود.

آیا لیپوساکشن غبغب نیاز به بیهوشی عمومی دارد؟

در بادی اکسپرت لیپوساکشن غبغب با بیهوشی عمومی انجام می‌شود. قبل از عمل جراحی، مشاوره با متخصص بیهوشی ضروری است. برای مشاهده و انجام خدمات تخلیه غبغب در goonehclinic کلیک کنید.

آیا نتایج لیپوساکشن غبغب دائمی است؟

هنگامی که به درستی انجام شود، برداشتن غبغب نتایج طبیعی را ارائه می‌دهد و در عین حال، خطرات پس از عمل را محدود می‌کند. نتایج نهایی را می توان ۳ ماه پس از عمل ارزیابی کرد. اسکارها نامرئی هستند، گردن خمیده شده و زاویه سرویکو-چانه ترمیم شده است.

گروه تمرینو

واحد خبر و تبلیغات تمرینو تمرینو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا