بدنساز تازه کارجالب

بهترین باش یا هیچی نباش

امروز یک ماه می شود ما در تمرینو در خدمت شما دوستان هستیم. خیلی از لطف شما دوستان سپاس گذارم که به ما لطف زیادی داشتتید و باعث شدید بتوانیم با انگیزه بیشتری کار بکنیم.

امروز روی صحبتم با دوستانی است که تازه بدنسازی را شروع کرده اند. همانطور که بارها گفته ام از نظر ما در تمرینو بدنسازی فقط یک ورزش نیست، بدنسازی برای ما یک شیوه زندگی، یک نوع نگاه به زندگی است.

بدنسازی را انجام می دهیم تا نسبت به خود احساس خوبی داشته باشیم و ایمان داریم اگر در دنیا آدم ها نسبت به خود احساس بهتری داشته باشند، می توانند برای اطرافیانشان مفید تر باشند. ایمان داریم هر جامعه ای باید از مردمانی شکل گرفته باشد که قدرتمند باشند. جامعه ای پر از انسان های سالم و قوی، جامعه ای است که می شود با افتخار در آن زندگی کرد.

دوست عزیز خیلی خوشحالم که وارد جامعه بدنسازی شده ای، به تو تبریک می گویم. امیدوارم تحت تاثیر تبلیغات منفی که بدخواهوان این رشته می گویند قرار نگرفته نباشی، امیدوارم تا حالا به این نتیجه رسیده باشی که در هر صنفی آدم های خوب و بد وجود دارند و  وجود انسان های بد به معنی بد بودن کلیت آن چیز نیست.

خیلی ها برای سوء استفاده، به تو آرزوهایت را می فروشند ولی امروز میخواهم حقیقت را به تو بفروشم.

حقیقت این است که بدنساز ماندن کار خیلی سختی است. باید زحمت بکشی. باید منظم و باشخصیت باشی.

زندگی در همین تلاش ها خلاصه می شود. چاره ای دیگر نداری.

این زندگی برای یک روز و دو روز نیست، باید عاشقش باشی. فکر کنم تا حالا خودت بعد از درد کشیدن های زیاد در باشگاه متوجه شیرینی اصلی این نوع از زندگی شده ای.

امیدوارم موفق باشی، ما اینجا در تمرینو مثل یک رفیق در کنارت هستیم قهرمان، ادامه بده.

 

 

لینک در آپارات

خرید مجموعه ویدئوهای بدنسازی

علی رضا ناصری

Blogger for tamrino.ir Remember: Facts don't care about your feelings & There are no stupid question, just stupid people

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا