بدنساز تازه کارجالب

این ویدئو به شما نشان می دهد که با بدنسازی فقط ظاهر خود را تغییر نمی دهید

ورزشکاران حرفه ای تصادفی به بالاترین جایگاه نمی رسند. برای رسیدن به چنین جایگاهی شما نیازمند ایثار، تمرکز و گذاشتن زمان هستید. باید توجه کنید به اینکه چه می خورید.

امروز می خواهم در مورد فردی صحبت کنم که قبلاً از اضافه وزن شدید رنج می برده و تصمیم گرفت تا زندگی خودش را به کل تغییر بدهد و در این راه توانست برای دیگران منبعی از الهام باشد.

آدونیس هیل ۱۴۰ کیلوگرم وزن داشت! ۵ سال پیش او تصمیم گرفت تا خود را از این گرفتاری راحت کند و با مدیریت صحیح وزن خود را به ۸۶ کیلوگرم رساند.

تمرین های قدرتی نه تنها به او کمک کردند که به فیزیک مورد نظرش برسد. در این کلیپ کوتاه به نام (The Lift) با صدای او خواهید شنید، که او چطور از یک زندگی همراه با افسردگی به یک مربی درجه یک تبدیل می شود.

این به ما می گوید که بدنسازی فقط برای ساختن عضلات نیست، بلکه روشی است برای افزایش قدرت ذهنی ما!!

آدونیس tamrino.ir

از زبان خودش داستان جالبی را برای شما تعریف می کنم:

آن روزها که اضافه وزن داشتم به مکدونالد می رفتم، آنقدر به آنجا رفت و آمد داشتم، احساس می کردم مسئول سفارش حالش از من به هم می خورد و هر وقت من را می دید به من می گفت: دوباره دو تا بیگ مگ!!

کار به جایی رسید که دفعه آخر که این سوال را کرد از خجالت از مغازه آمدم بیرون و منتظر شدم تا شیفت اون کارمند عوض بشه!!

اون موقع که توی سرما منتظر بودم تا شیفت کارمند سفارش غذا عوض بشه. فهمیدم هیچ فرقی باید یک معتاد که زیر پل خوابیده ندارم!! از خودم بدم اومد.

امیدوارم اگر شما هم در حال حاضر زندگی تان مثل آدونیس هیل است. بدانید همیشه می شود برای هر مشکلی کاری کرد، فقط امید خود را از دست ندهید.

زیرنویس فایل تصویری برای دانلود:

www.tamrino.ir شما خلق شده اید تا قدرتمند باشید

نظر شما در رابطه به این ویدئو چیست؟

0 0 رای
امتیاز مقاله

برچسب ها

علی رضا ناصری

⭐️۹۰ درصد زندگی من شامل: مباحث علمی مرتبط با عمل تمرین و تغذیه است.⭐️ ⭐️۱۰ درصد باقی مانده هم شامل: فناوری و سینماست.⭐️ ⭐️در ضمن همیشه به یاد داشته باشید: واقعیت‌ها به احساسات شما، اهمیت نمی‌دهند.⭐️

نوشته های مشابه

اشتراک در
مرا آگاه کن
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای درون متن
نگاهی به همه نظرات
محمد صادق
محمد صادق
1 سال قبل

عالی بود 👌

دکمه بازگشت به بالا
1
0
لطفاً نظر بدیدx
()
x
بستن
بستن

همه چیز را در مورد بدنسازی به آسانی یاد بگیرید 😎