بدنساز تازه کارجالب

این ویدئو به شما نشان می دهد که با بدنسازی فقط ظاهر خود را تغییر نمی دهید

ورزشکاران حرفه ای تصادفی به بالاترین جایگاه نمی رسند. برای رسیدن به چنین جایگاهی شما نیازمند ایثار، تمرکز و گذاشتن زمان هستید. باید توجه کنید به اینکه چه می خورید.

امروز می خواهم در مورد فردی صحبت کنم که قبلاً از اضافه وزن شدید رنج می برده و تصمیم گرفت تا زندگی خودش را به کل تغییر بدهد و در این راه توانست برای دیگران منبعی از الهام باشد.

آدونیس هیل 140 کیلوگرم وزن داشت! 5 سال پیش او تصمیم گرفت تا خود را از این گرفتاری راحت کند و با مدیریت صحیح وزن خود را به 86 کیلوگرم رساند.

تمرین های قدرتی نه تنها به او کمک کردند که به فیزیک مورد نظرش برسد. در این کلیپ کوتاه به نام (The Lift) با صدای او خواهید شنید، که او چطور از یک زندگی همراه با افسردگی به یک مربی درجه یک تبدیل می شود.

این به ما می گوید که بدنسازی فقط برای ساختن عضلات نیست، بلکه روشی است برای افزایش قدرت ذهنی ما!!

آدونیس tamrino.ir

از زبان خودش داستان جالبی را برای شما تعریف می کنم:

آن روزها که اضافه وزن داشتم به مکدونالد می رفتم، آنقدر به آنجا رفت و آمد داشتم، احساس می کردم مسئول سفارش حالش از من به هم می خورد و هر وقت من را می دید به من می گفت: دوباره دو تا بیگ مگ!!

کار به جایی رسید که دفعه آخر که این سوال را کرد از خجالت از مغازه آمدم بیرون و منتظر شدم تا شیفت اون کارمند عوض بشه!!

اون موقع که توی سرما منتظر بودم تا شیفت کارمند سفارش غذا عوض بشه. فهمیدم هیچ فرقی باید یک معتاد که زیر پل خوابیده ندارم!! از خودم بدم اومد.

امیدوارم اگر شما هم در حال حاضر زندگی تان مثل آدونیس هیل است. بدانید همیشه می شود برای هر مشکلی کاری کرد، فقط امید خود را از دست ندهید.

 

لینک در آپارات

خرید مجموعه ویدئوهای بدنسازی

نظر شما در رابطه به این ویدئو چیست؟

علی رضا ناصری

Blogger for tamrino.ir Remember: Facts don't care about your feelings & There are no stupid question, just stupid people

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا