جالب

16 تا از بهترین بازوهای تاریخ هالیوود

هالیوود چه در گذشته و چه حالا به اهمیت قطر بازو های بازیگرانش پی برده بود. شاید حافظه تاریخی ما بیشتر به یاد آرنولد می افتد که با حضورش در سینما ما را به یاد مسابقات مستر المپیا می اندازد. اما باید بدانید این قصه سر دراز تری نیز دارد.

خوب امروز می خواهم در مورد این بازوان قطور برای شما صحبت کنم:

۱. جرارد باتلر

جرارد باتلر tamrino.ir

قطر بازوان جرارد شاید در نوسان باشد، اما وقتی بزرگ است، واقعاً عظیم هستند. اگر به فیلم 300 (که اصلاً خوشم نمی آید!) دقت کرده باشید، متوجه حرف های من می شوید.

جمله معروفی در آن فیلم دارد که خیلی جالب بود:

اسپارت ها! صبحانه تان را آماده کنید و زود بخورید، برای امشب ما در جهنم شام خواهیم خورد!

۲. ویل اسمیت

ویل اسمیت tamrino.ir

اگر در فیلم علی (Ali) که به یاد محمد علی کلی ساخته شد او را دیده باشید، به خودتان گفته اید، چقدر عظیم است!

نکته جالب در مورد او این است که ویل برخلاف بقیه که لاغر بوده اند بعداً چاق شده اند، او یک روند مشخص نداشته است و مرتب با توجه به فیلم هایی که بایستی نقش آفرینی می کرده است، هیکل خود را تغییر داده است.

بهترین نقل او در فیلم (Men in Black) است:

می دانی فرق من و تو در چیست؟ من کاری می کنم که این خوب به نظر برسد.

۳. هیو جک من

هیو جکمن tamrino.ir

شخصیت سرسخت و گاهی اوقات لج باز او به اضافه فیزیک فوق العاده مردانه، او را تبدیل به یکی دیگر از انتخاب های ما کرده است و البته همه ما نقش او را در سری فیلم های مردان ایکس هرگز از یاد نمی بریم.

بهترین دیالوگش:

ویکتور: یک چیز را برای من روشن کن جیمی. تو اصلاً می دانی چطوری من را بکشی؟

لوگان: من اون سر لعنتیت رو قطع می کنم. ببینم اون کار می کنه یا نه.

۴. کریس ایونس

کریس ایونز tamrino.ir

داشتن بازوانی قدرتمند، برای هر قهرمان فیلمی یک ضرورت است، مخصوصاً وقتی صحبت از کاپیتان آمریکا باشد و حقیقتاً ایونس موفق به این کار شده است.

۵. ون دیزل

ون دیزل tamrino.ir

حتی اسم او (دیزل) ما را یاد کامیون های عضلانی می اندازد! شاید او را به خاطر صدای عمیق و خش دارش و آن سر بدون مویش براحتی تشخیص بدهید اما فیزیک فوق العاده اش یک نشان تجاری برای اوست.

بهترین دیالوگ: من فقط در این 400 متر زندگی می کنم.

۶. کریس همسورث

کریس همسورث tamrino.ir

برای بلند کردن آن چکش بزرگ در فیلم تور، بهتر است بازوانی بزرگی هم داشته باشید. بر طبق گفته های او برای بازی در فیلم تور یک برنامه فشرده 12 هفته ای را به اجرا گذاشته است.

۷. بروس لی

بروس لی tamrino.ir

شاید مثل بقیه بازوانی بزرگ نداشته باشد اما بازوان او ساخته شده اند برای قدرت، سرعت و سختی. بازوانی تفکیک شده مخروطی که پر از قدرت هستند. از نظر خیلی از صاحب نظران او یکی از با کیفیت ترین بازوان دنیا را داشته است.

۸. ژان کلود وندام

ژان کلود وندام tamrino.ir

شما نیازی نیست طرفدار او باشید تا بازوان او را تحسین کنید. قبل از اینکه به هالیوود بیاید، او در اروپا به خاطر کیک بوکسینگ کاملاً شناخته شده بود.

۹. کارل ویدر

کارل ویدر tamrino.ir

او را در فیلم راکی، در نقش آپولو حریف راکی بیاد داریم. شاید از او خوشمان نمی آید، اما در مورد بازوانش نمی توانید بی انصافی کنید.

۱۰. استیو ریدز

استیو ریدز tamrino.ir

او از قدیم های هالیوود است، او را به خاطر فیلم هرکول به یاد می آورند و البته هیکل فوق العاده او که جای صحبت نمی گذارد.

۱۱. راک

راک tamrino.ir

قبل از اینکه در هالیوود معروف شود، دواین جانسون مشغول فوتبال آمریکایی در دانشگاه میامی بود و بعد از این او وارد مسابقات کشتی کج (WWE) شد. با بازوانی به قطر 49 سانتی متر، خیلی واضح است که چرا به او The Rock (صخره) می گویند.

۱۲. دالف لاندگرن

دالف tamrino.ir

وقتی سیلوستر استالونه برای فیلم راکی 4 دنبال یک حریف با فیزیکی فوق العاده و البته روس می گشت، چه کسی بهتر از دالف!

همه ما در آن فیلم او را با نام دراگو بیاد می آوریم.

۱۳. سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه tamrino.ir

چه می خواهد راکی بالبوا یا جان رمبو، یا بارنی راس (فیلم The Expendables) باشد، سیلوستر استالونه هرگز از نشان دادن بازوانش خجالت نمی کشید. او همیشه در این لیست خواهد بود.

۱۴. جان سینا

جان سینا tamrino.ir

مثل اکثر مردهایی با بازوانی 50 سانتی متری، سینا قبل از اینکه تبدیل به ستاره ای در مسابقات کشتی کج بشود (WWE) در میدان فوتبال آمریکایی یک غول بود.

۱۵. لو فریگنو

لو فرینگو tamrino.ir

برخلاف ادوارد نورتون در هالک که نیاز به جلوه های ویژه داشت تا تبدیل به هالک شود، تنها کاری که برای لو انجام دادند، سبز کردن هیکل فوق العاده اش بود.

او 2 بار برنده عنوان آقای جهان بوده است و انتخاب خیلی آسانی برای تهیه کنندگان هالیوودی بوده است.

۱۶. آرنولد شوارتز نگر

آرنولد tamrino.ir

او هفت بار برنده عنوان آقای جهان است و با اینکه در دهه 80 انگلیسی صحبت کردنش تعریفی نداشت، توانست تبدیل به یکی از قهرمانان کودکی خیلی از بچه ها در سراسر دنیا بشود.

اگر شما هم بدنسازانی را می شناسید که در سینما و تلویزیون نقش آفرینی کرده اند، به ما و دوستان تان در تمرینو اطلاع رسانی کنید.

فردا در مورد یک دوست خوب برای بدنسازان صحبت می کنم…

علی رضا ناصری

Blogger for tamrino.ir Remember: Facts don't care about your feelings & There are no stupid question, just stupid people

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا