pr

نظافت منزل نارمک ساعتی

آیا شاغل هستید و زمان کافی برای نظافت منزل خود ندارید؟ آیا از اختصاص دادن زمان کمی که برای خودتان دارید به نظافت منزل خسته شده‌اید؟ زمان آن رسیده است که از خدمات نظافت منزل نارمک استفاده کنید. در این شرایط تنها لازم است با مشاورین ما تماس بگیرید و نیازهای خود را مطرح کنید. آن‌ها نیز با توجه به مطالبی که شما مطرح کرده‌اید، بهترین نظافتچی را با مقرون به صرفه‌ترین قیمت‌ها و خدمات عالی و بی‌نقص برای شما در نظر می‌گیرند.

با استخدام یک نظافتچی ماهر و کار بلد می‌توانید زمان زیادی را به خودتان اختصاص دهید و به انجام مسئولیت‌های اجتماعی و خانوادگی خود بپردازید. در ادامه مطلب انواع خدماتی را که شرکت ما به شما ارائه می‌دهد برای‌تان بررسی خواهیم کرد تا در زمان تماس با مشاورین ما اطلاعات کاملی در اختیار داشته باشید.

انواع خدمات نظافتی

شرکت‌های خدماتی مختلف، تمیزکاری منزل را با توجه به خدماتی که خودشان ارائه می‌دهند به گروه‌های مختلفی تقسیم می‌کنند. در ادامه قصد داریم ۲ نمونه از رایج‌ترین گروه‌های نظافتی را با شما در میان بگذاریم تا برای استفاده از خدمات نظافت منزل نارمک ساعتی، انتخاب راحت‌تری داشته باشید.

 1. نظافت عمومی

منظور از نظافت عمومی زمانی است که شما به طور مداوم از نظافتچی استفاده می‌کنید و تنها به این خدمات برای مرتب نگه داشتن خانه‌تان احتیاج دارید. در این شرایط نظافتچی در یک زمان مشخص به منزل شما می‌آیند و وظیفه آن‌ها مرتب نگه داشتن منزل شما است. خدماتی که در این نمونه نظافت دریافت می‌کنید عبارتند از:

 • گردگیری کردن تمام سطوح منزل و استفاده از مواد شوینده مناسب برای هر یک برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آن‌ها
 • ضدعفونی کردن کاشی‌های حمام و سرویس بهداشتی برای از بین بردن آلودگی‌ها
 • تمیز کردن قرنیزهای اطراف خانه و حمام
 • در صورتی که روی کف منزل خود فرش انداخته‌اید، جارو کشیدن فرش‌ها و تمیز کردن آن‌ها وظیفه نظافتچی است. اما اگر کف منزل سرامیک یا پارکت است، از بین بردن لکه‌های روی آن‌ها، جزو وظایف او محسوب می‌شوند.
 • تمیز کردن آینه‌ها، گردگیری کردن کتابخانه‌ها و …
 • گردگیری سطوح شیشه‌ای مانند پنجره‌ها و قاب عکس
 • مرتب کردن سطحی منزل برای زیباتر و مرتب‌تر نشان دادن ظاهر آن
 • چیدن اجسام به هم ریخته مانند: میز، صندلی و…
 1. نظافت عمقی

اگر قصد دارید از خدمات نظافت منزل نارمک ساعتی استفاده کنید، لازم است با نظافت عمقی نیز آشنا شوید. نظافت عمقی که با نام‌های دیگر مانند: نظافت کامل، نظافت بهاره و… نیز شناخته می‌شود، در واقع به تمیز کردن نقاطی از خانه گفته می‌شود که رسیدن به آن‌ها کار دشواری است یا به عبارتی مناطق غیرقابل دسترس نام دارند.

در این نوع نظافت، فردی که به منزل شما فرستاده می‌شود، وظیفه دارد تمام گوشه و کنار منزل را به خوبی تمیز کند.

معمولاً برای سال نو که تمام انسان‌ها دوست دارند خانه تمیز و مرتبی داشته باشند، از چنین خدماتی استفاده می‌کنند.

اما برای کسانی که به دنبال نظافت دائم در بازه زمانی مشخص هستند، نظافت عمقی چندان مناسب به نظر نمی‌رسد و لازم است از خدمات نظافت عمومی که معرفی کردیم استفاده کنند. در نظافت عمقی می‌توانید این موارد را از نظافتچی خود انتظار داشته باشید:

 • تمیز کردن داخل فر، هود، مایکروویو، یخچال، فریزر و سایر موارد این چنینی
 • تمیز کردن، جارو برقی کشیدن و گردگیری تمام گوشه و کنارهای منزل که رسیدگی به آن‌ها آسان نیست.
 • از بین بردن رسوب میان کاشی‌های حمام و سرویس بهداشتی. هم‌چنین پاک کردن رسوب سر دوش و شلنگ دستشویی نیز جزو خدمات آن‌ها است.
 • تمیز کردن نقطه ای درب‌ها به صورتی که کوچک‌ترین اثر انگشتی روی آن‌ها دیده نشود.
 • گردگیری لامپ‌ها، لوسترها و…
 • تمیز کردن عمقی کابینت‌ها، کشوها و کمدها
 • جارو کشیدن لبه‌های فرش، موکت‌ها، زیر تخت، مبل‌ها و کابینت‌ها

با این وجود اگر خدماتی برای شما بسیار اهمیت دارد و می‌خواهید از انجام آن اطمینان کامل داشته باشید، لازم است هنگام تماس با مشاورین شرکت‌های خدماتی این موضوع را به آن‌ها اطلاع دهید. موارد گفته شده، در هر شرکت ممکن است متفاوت باشد. تنها لازم است با آن‌ها تماس بگیرید و از خدماتی که ارائه می‌دهند، مطمئن شوید.

توقعات اشتباه از نظافتچی

 • متحول کردن منزل تنها در یک جلسه

بیشتر مشتری‌ها توقع دارند که با استخدام یک نظافتچی، منزل خود را به طور کامل تنها در ۲ ساعت متحول کنند. در این صورت باید در نظر داشته باشید که برخی از آلودگی‌ها، ماه‌ها یا حتی سال‌ها در آن مناطق انباشته شده‌اند و تنها با ۲ ساعت تمیزکاری از بین نمی‌روند. نیروهای ما تمام تلاش خود را می‌کنند تا بهترین خدمات را با توجه به نیازتان ارائه دهند؛ اما شما نیز باید در نظر داشته باشید که در یک جلسه ۲ ساعته نمی‌توان معجزه کرد.

اگر قصد دارید خانه شما به خانه رویایی، تمیز و کاملاً پاکیزه تبدیل شود، لازم است چندین جلسه را در نظر بگیرید تا پس از آشنایی با قسمت‌های مختلف منزل‌تان بتوانند با شوینده‌های مناسب، پاکیزه‌ترین منزل را تحویل‌تان دهند.

 • مرتب کردن منزل قبل از شروع کار

اگر منزل خود را قبل از حضور نظافتچی به طور سطحی و کاملاً ساده مرتب نکنید، بیشتر وقت او صرف جای‌گذاری وسایل‌های مختلف شما می‌شود. از آن‌جایی که نظافتچی جای تمام وسایل شما را بلد نیست، به احتمال زیاد ۱ ساعت از ۲ ساعتی که استخدامش کرده‌اید برای جای‌گذاری وسایل نامنظم صرف می‌شود.

در این صورت پیشنهاد ما این است که قبل از حضور نظافتچی، خانه خود را به مدت ۱۰ دقیقه به صورت کاملاً سطحی منظم کنید و وسایل را سر جای خود بگذارید تا نیرویی که ما ارسال می‌کنیم پس از رسیدن به منزل‌تان، شروع به انجام کارهای واجب‌تر و عمقی‌تر بکند. شاید جای‌گذاری وسایل خودتان برای شما تنها ۵ دقیقه زمان ببرد؛ اما برای نظافتچی که جای هیچ کدام را نمی‌داند، ممکن است حدود نیم ساعت زمان ببرد. این به معنای هدر رفتن پول شما و زمان نظافتچی است.

 • انجام کارهای شخصی

اگر قصد دارید از خدمات نظافت منزل نارمک ساعتی استفاده کنید، لازم است بدانید که برخی از کارها وظیفه نظافتچی نیست. به عنوان مثال: کارهای شخصی شما مانند نگه داشتن کودک‌تان، گرداندن حیوان خانگی‌تان یا به مدرسه بردن بچه‌های‌تان، وظیفه نظافتچی نیست.

هم‌چنین خرید اقلام لازم در منزل و آشپزی نیز جزو وظایف او به حساب نمی‌آیند. تمام خدمات بیان شده از طرف شرکت‌های خدماتی ارائه می‌شوند؛ اما لازم است یک فرد ماهر در آن زمینه را استخدام کنید. زمانی که یک فرد برای نظافت منزل استخدام کنید، هیچ یک از این کارها جزو وظایف او محسوب نمی‌شوند.

نتیجه گیری

با استفاده از خدمات نظافت منزل محله نارمک شما می‌توانید زمان بسیاری را برای خود و خانواده‌تان صرف کنید. هم‌چنین دیگر لازم نیست نگران خرید شوینده‌های مختلف و ابزارهای شست و شو باشید؛ زیرا تمام آن‌ها را نظافتچی مورد نظر به همراه خود خواهد آورد. تنها لازم است با شرکت ما تماس بگیرید و نیازهای خود را به طور واضح و روشن بیان کنید تا شاهد بهترین خدمات از جانب ما باشید.

منبع: https://serviq.net/blog

گروه تمرینو

واحد خبر و تبلیغات تمرینو تمرینو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا