pr

نظافت منزل نارمک ساعتی

آیا شاغل هستید و زمان کافی برای نظافت منزل خود ندارید؟ آیا از اختصاص دادن زمان کمی که برای خودتان دارید به نظافت منزل خسته شده اید؟ زمان آن رسیده است که از خدمات نظافت منزل نارمک استفاده کنید. در این شرایط تنها لازم است با مشاورین ما تماس بگیرید و نیاز های خود را مطرح کنید. آن ها نیز با توجه به مطالبی که شما مطرح کرده اید، بهترین نظافتچی را با مقرون به صرفه ترین قیمت ها و خدمات عالی و بی نقص برای شما در نظر می گیرند. با استخدام یک نظافتچی ماهر و کار بلد می توانید زمان زیادی را به خودتان اختصاص دهید و به انجام مسئولیت های اجتماعی و خانوادگی خود بپردازید. در ادامه مطلب انواع خدماتی را که شرکت ما به شما ارائه می دهد برایتان بررسی خواهیم کرد تا در زمان تماس با مشاورین ما اطلاعات کاملی در اختیار داشته باشید.

انواع خدمات نظافتی

شرکت های خدماتی مختلف، تمیز کاری منزل را با توجه به خدماتی که خودشان ارائه می دهند به گروه های مختلفی تقسیم می کنند. در ادامه قصد داریم دو نمونه از رایج ترین گروه های نظافتی را با شما در میان بگذاریم تا برای استفاده از خدمات نظافت منزل نارمک ساعتی، انتخاب راحت تری داشته باشید.

 1. نظافت عمومی

منظور از نظافت عمومی زمانی است که شما به طور مداوم از نظافتچی استفاده می کنید و تنها به این خدمات برای مرتب نگه داشتن خانه تان احتیاج دارید. در این شرایط نظافتچی در یک زمان مشخص به منزل شما می آیند و وظیفه آن ها مرتب نگه داشتن منزل شما است. خدماتی که در این نمونه نظافت دریافت می کنید عبارت اند از:

 • گردگیری کردن تمام سطوح منزل و استفاده از مواد شوینده مناسب برای هر یک برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آن ها
 • ضدعفونی کردن کاشی های حمام و سرویس بهداشتی برای از بین بردن آلودگی ها
 • تمیز کردن قرنیز های اطراف خانه و حمام
 • در صورتی که بر روی کف منزل خود فرش انداخته اید، جارو کشیدن فرش ها و تمیز کردن آن ها وظیفه نظافتچی است. اما اگر کف منزل سرامیک یا پارکت است، از بین بردن لکه های بر روی آن ها، جزو وظایف او محسوب می شوند.
 • تمیز کردن آینه ها، گردگیری کردن کتابخانه ها و …
 • گردگیری سطوح شیشه ای مانند پنجره ها و قاب عکس
 • مرتب کردن سطحی منزل برای زیباتر و مرتب تر نشان دادن ظاهر آن
 • چیدن اجسام به هم ریخته مانند میز، صندلی و …
 1. نظافت عمقی

اگر قصد دارید از خدمات نظافت منزل نارمک ساعتی استفاده کنید، لازم است با نظافت عمقی نیز آشنا شوید. نظافت عمقی که با نام های دیگر مانند نظافت کامل، نظافت بهاره و … نیز شناخته می شود، در واقع به تمیز کردن نقاطی از خانه گفته می شود که رسیدن به آن ها کار دشواری است یا به عبارتی مناطق غیر قابل دسترس نام دارند. در این نوع نظافت، فردی که به منزل شما فرستاده می شود، وظیفه دارد تمام گوشه و کنار منزل را به خوبی تمیز کند. معمولا برای سال نو که تمام انسان ها دوست دارند خانه تمیز و مرتبی داشته باشند، از چنین خدماتی استفاده می کنند. اما برای کسانی که به دنبال نظافت دائم در بازه زمانی مشخص هستند، نظافت عمقی چندان مناسب به نظر نمی رسد و لازم است از خدمات نظافت عمومی که معرفی کردیم استفاده کنند. در نظافت عمقی می توانید این موارد را از نظافتچی خود انتظار داشته باشید:

 • تمیز کردن داخل فر، هود، مایکروویو، یخچال، فریزر و سایر موارد این چنینی
 • تمیز کردن، جارو برقی کشیدن و گرد گیری تمام گوشه و کنار های منزل که رسیدگی به آن ها آسان نیست.
 • از بین بردن رسوب میان کاشی های حمام و سرویس بهداشتی. همچنین پاک کردن رسوب سر دوش و شلنگ دستشویی نیز جزو خدمات آن ها است.
 • تمیز کردن نقطه ای درب ها به صورتی که کوچک ترین اثر انگشتی بر روی آن ها دیده نشود.
 • گردگیری لامپ ها، لوستر ها و …
 • تمیز کردن عمقی کابینت ها، کشوها و کمدها
 • جارو کشیدن لبه های فرش، موکت ها، زیر تخت، مبل ها و کابینت ها

با این وجود اگر خدماتی برای شما بسیار اهمیت دارد و می خواهید از انجام آن اطمینان کامل داشته باشید، لازم است هنگام تماس با مشاورین شرکت های خدماتی این موضوع را به آن ها اطلاع دهید. موارد گفته شده، در هر شرکت ممکن است متفاوت باشد. تنها لازم است با آن ها تماس بگیرید و از خدماتی که ارائه می دهند، مطمئن شوید.

توقعات اشتباه از نظافتچی

 • متحول کردن منزل تنها در یک جلسه

بیشتر مشتری ها توقع دارند که با استخدام یک نظافتچی، منزل خود را به طور کامل تنها در ۲ ساعت متحول کنند. در این صورت باید در نظر داشته باشید که برخی از آلودگی ها، ماه ها یا حتی سال ها در آن مناطق انباشته شده اند و تنها با دو ساعت تمیز کاری از بین نمی روند. نیرو های ما تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین خدمات را با توجه به نیازتان ارائه دهند؛ اما شما نیز باید در نظر داشته باشید که در یک جلسه دو ساعته نمی توان معجزه کرد. اگر قصد دارید خانه شما به خانه رویایی، تمیز و کاملا پاکیزه تبدیل شود، لازم است چندین جلسه را در نظر بگیرید تا پس از آشنایی با قسمت های مختلف منزلتان بتوانند با شوینده های مناسب، پاکیزه ترین منزل را تحویلتان دهند.

 • مرتب کردن منزل قبل از شروع کار

اگر منزل خود را قبل از حضور نظافتچی به طور سطحی و کاملا ساده مرتب نکنید، بیشتر وقت او صرف جای گذاری وسایل های مختلف شما می شود. از آن جایی که نظافتچی جای تمام وسایل شما را بلد نیست، به احتمال زیاد یک ساعت از 2 ساعتی که استخدامش کرده اید برای جای گذاری وسایل نامنظم صرف می شود. در این صورت پیشنهاد ما این است که قبل از حضور نظافتچی، خانه خود را به مدت ۱۰ دقیقه به صورت کاملا سطحی منظم کنید و وسایل را سر جای خود بگذارید تا نیرویی که ما ارسال می کنیم پس از رسیدن به منزلتان، شروع به انجام کارهای واجب تر و عمقی تر بکند. شاید جای گذاری وسایل خودتان برای شما تنها ۵ دقیقه زمان ببرد؛ اما برای نظافتچی که جای هیچ کدام را نمی داند، ممکن است حدود نیم ساعت زمان ببرد. این به معنای هدر رفتن پول شما و زمان نظافتچی است.

 • انجام کارهای شخصی

اگر قصد دارید از خدمات نظافت منزل نارمک ساعتی استفاده کنید، لازم است بدانید که برخی از کار ها وظیفه نظافتچی نیست. به عنوان مثال کارهای شخصی شما مانند نگه داشتن کودکتان، گرداندن حیوان خانگیتان یا به مدرسه بردن بچه هایتان، وظیفه نظافتچی نیست. همچنین خرید اقلام لازم در منزل و آشپزی نیز جزو وظایف او به حساب نمی آیند. تمام خدمات بیان شده از طرف شرکت های خدماتی ارائه می شوند؛ اما لازم است یک فرد ماهر در آن زمینه را استخدام کنید. زمانی که یک فرد برای نظافت منزل استخدام کنید، هیچ یک از این کارها جزو وظایف او محسوب نمی شوند.

نتیجه گیری

با استفاده از خدمات نظافت منزل محله نارمک شما می توانید زمان بسیاری را برای خود و خانواده تان صرف کنید. همچنین دیگر لازم نیست نگران خرید شوینده های مختلف و ابزار های شست و شو باشید؛ زیرا تمام آن ها را نظافتچی مورد نظر به همراه خود خواهد آورد. تنها لازم است با شرکت ما تماس بگیرید و نیاز های خود را به طور واضح و روشن بیان کنید تا شاهد بهترین خدمات از جانب ما باشید.

منبع:https://serviq.net/blog

گروه تمرینو

واحد خبر و تبلیغات تمرینو تمرینو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا