pr

کیک بوکسینگ با مربی حرفه ای

چکیده :

در دنیای امروزی و وجود مشکلات عدیده اقتصادی، سبب شده در دنیای ورزش نیز کاسبانی پا به عرصه حضور گذارند.

و تنها هدف و انگیزه آنها کسب درآمد و کیسه اندوزی از جیب مردم ساده و کم اطلاع است.

خواهشی که از شما داریم این است که معیارهای خود را از نزدیکی محل تمرین به منزل و دور بازوی مربی فراتر ندهید و با مطالعه مطالب ما انتخابی صحیحی برای سلامتی و آینده ورزشی خود در کیک بوکسینگ داشته باشید.

معیارهای انتخاب؟

خوب، خوشحالیم که شما قدم اولی و ابتدائی را برای انتخاب رشته رزمی خود برداشته اید، ولی الان مشکل اصلی و اساسی را خواهید داشت. و آن این نکته که معیارهای انتخاب یک مربی خوب چیست؟

1- تعهد انسانی:

مربی خوب را می توان مربی دانست که نسبت به موفقیت و آینده ورزشکار خود دغدغه مند باشد، از خود گلادیاتوری شکست ناپذیر نسازد و سعی نکند که ورزشکاران خود را گول بزند.

2- اخلاق انسانی:

مربی مانند واژه پدر مقدس است. متاسفانه برخی تصور می کنند که با پرداخت وجه ثبت نامی باشگاه اختیار دار عملکرد مربی خود هستند، اما این نیست… و شما نتوانسته اید ذره ای از عمر، عشق و انرژي که وی برای آموزش و پرورش شما نهاده را جبران کنید. آن وجه بی مقدار تنها قراردادی است دنیایی برای حداقل امرار معاش مربی، آنهم برای مربیان ایران که از حمایت بازنشستگی و دوران از کارافتادگی برخوردار نیستند. و شما نیز با دیدن مربی خود می بایست روح الهی و آرامش باطنی مربی خود را جذب نمائید. مربی می تواند بعد از پدر بهترین دوست و برادر شما باشد و اگر نگاه سطحی داشته باشید و براحتی اطمینان کنید می تواند سوءاستفاده و لطمات روحی جبران ناپذیری را به اصول ذهنی و توقعی شما از یک مربی بزند . پس خواهشمندیم سطح تواقعات اخلاقی خود را مربی خود بالا ببرید.

3- تجربه :

هدف این نیست که بگوییم حتما مربی شما می بایست قهرمان رزمی بزرگی باشد تا موفقیت شما تضمین شود ، که اگر باشد چه بهتر و ضریب اطمینان شما بیشتر خواهد بود ولی حتما از گذشته مربی خود و سوابق آموزشی و تجاربش در ساخت خود و ساخت قهرمانان نیز تحقیق کنید. صرف آموزش و اجرای فنون شخصی مربی نمی شود. مربی می تواند برای شما موثر واقع شود، که تکنیک ها را بارها وبارها آزموده و تجربه جدی نموده، و درست ها و غلط های تکنیک های خود را فهمیده باشد.

ضمنا مربی تا درک عمیق و صحیحی از یک تکنیک نداشته باشد نمی تواند آنرا به شخص دیگر انتقال دهد و این امر نیازمند تکرار و مرور فن بسیار است.

4- دانش:

امروزه دیگر دوران تمرینات سنتی در ورزش و بی اطلاعی ورزشکاران سر آمده، امروز اگر مربی می خواهد در دنیای ورزش حرفی برای گفتن داشته باشد، حتما می بایست که به دانش علوم ورزشی مانند: آناتومی ، فیزیولوژی تمرین، علم تمرین، روانشناسی ورزشی، تغذیه و… هم مسلط باشد.

پس خواهش می کنیم برای آینده ورزشی خود ارزش قایل شوید  و این امر را سرسری نپندارید.

همچنین می توانید اطلاعات مناسب و خوبی را در بخش آموزشی سایت اسپرت آرتین دریافت کنید.

یا اگر اکنون به اطمینان لازم رسیده است، می توانید با انتخاب باشگاهی مطمئن و آموزشی درست، حرفه ای و علمی زیر نظر استاد دکتر عنصری (مدرس دانشگاه) که هم تسلط به کیک بوکسینگ دارد و هم ساندا ورزشهای رزمی را شروع کنید و مسیر موفقیت را سریعتر طی کنید.

کسب اطلاعات بیشتر مراجعه به سایت :                       www.sportartin.org

تلفن :   88194530-021               09121542438

گروه تمرینو

واحد خبر و تبلیغات تمرینو تمرینو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا