pr

۵ ایده کاربردی برای انتخاب لباس ورزشی زنانه

دنیا تغییر کرده و مد نیز تغییر یافته است. طی چند سال اخیر، ورزش از یک گرایش به یک سبک زندگی تبدیل شده و زمان آن رسیده است که بپذیریم ورزش فقط یک روند گذرا و موقت نیست، بلکه بخشی جدایی ناپذیر از زندگی همه ما می‌باشد. امروزه اکثر افراد به ویژه بانوان به یک دست لباس محدود نمی شوند.

آن‌ها به طور مداوم در جستجوی موارد بیشتری از لباس ورزشی زنانه هستند و می‌خواهند لباس‌های‌شان سبک، مد روز و راحت باشد. آن‌ها بیشتر تمایل دارند لباس‌هایی بخرند که بتوانند نه تنها در باشگاه بلکه در خانه و دورهمی‌ها نیز بپوشند. فرقی نمی‌کند که تازه وارد دنیای ورزش شده‌اید یا یک ورزشکار حرفه‌ای هستید، ما به شما خواهیم گفت چگونه لباس ورزشی زنانه خود را با ترکیبی زیبا و راحت انتخاب کنید.

براساس تحقیقات جدید زنان برای لباس‌های ورزشی کاربردی که راحتند، قابلیت تنفس دارند و ضد تعریق هستند، هزینه بیشتری می‌پردازند، در حالی که از لباس‌های ورزشی شیک که فقط ظاهر خوبی دارند، اجتناب می‌کنند. آن‌ها به دنبال یافتن برندهایی هستند که معتبر بوده و به نیازشان پاسخ بدهند و قیمت مناسبی هم داشته باشند. امروزه زنان دیگر راضی به خرید نسخه‌های «کوچک‌شده» لباس‌های ورزشی مردانه نیستند.

چرا لباس ورزشی بخریم؟

۱- چون خودمان را دوست داریم:

در هر فروشگاه لباس ورزشی قدم بزنید با صحبت‌ها و شعارهای مؤکد بر اهمیت دستیابی به یک سبک زندگی سالم، بمباران می‌شوید. محققان مختلف نشان داده‌اند که چگونه شرکت‌های بزرگ لباس ورزشی از این نوع گفتار استفاده می‌کنند تا مفهوم مسئولیت زنان در قبال نگهداری از بدن و حفظ سلامتی‌شان را صرف‌نظر از هر گونه موانع اجتماعی یا شخصی، بیان کنند.

هم‌چنین نشان داده‌اند که چگونه رویکردهای بازاریابی شرکت‌های لباس ورزشی، زنان را تشویق می‌کند تا از ورزش به‌عنوان وسیله‌ای برای تغییر خود و راهی به سوی زندگی کامل‌تر استفاده کنند. همان‌طور که محققان ورزشی نشان داده‌اند، جامعه برای زنانی که «کنترل» بدن خود را دارند و در جستجوی زنانگی و سلامتی هستند، ارزش قائل است. پوشیدن لباس‌های ورزشی یعنی «من مسئول سلامتم هستم».

۲- چون انگیزه می‌دهد:

بیشتر افرادی که لباس ورزشی می‌خرند احتمالاً به ورزش و سلامتی علاقه‌مند هستند. سبک زندگی سالم، مستلزم ورزش کردن است و پوشیدن لباس‌های ورزشی به افراد کمک می‌کند تا انگیزه لازم برای ورزش کردن را پیدا کنند.

رزماری مارچز متخصص استرالیایی سلامت در کتاب معروف خود به نام «مادر پرمشغله سالم» می‌گوید: اگر لباس ورزشی خود را قبل از خواب کنار تخت خود بگذارید صبح بعد از بیدار شدن بهانه‌ای برای نپوشیدن آن ندارید و انگیزه‌تان برای ورزش کردن بیشتر می‌شود و وقتی آن را بپوشید به احتمال زیاد حتماً ورزش خواهید کرد. این دقیقاً همان نشانه‌گذاری برای ایجاد عادت‌های جدید است.

۳- چون تخصصی است:

پوشیدن لباس ورزشی زنانه در حین تمرین شما را از آسیب‌ دیدن حفظ کرده و به دلیل استفاده از فناوری‌های جدید در طراحی و تولیدشان کیفیت و کارایی تمرین شما را بالا می‌برد. علاوه بر اینکه شما از دیدن اندام خود در حین تمرین لذت برده و انگیزه بیشتری برای تمرین سخت‌تر پیدا می‌کنید.

۴- چون یک لباس همه کاره است:

لباس ورزشی زنانه فقط برای تمرین در باشگاه نیست! اینفلوئنسرها و افراد مشهور بر زندگی مردم تأثیر دارند، وقتی آن‌ها لگ ورزشی را با لباس غیرورزشی و حتی با لباس رسمی می‌پوشند، این روند مد همه‌گیر شده و لگ از یک لباس ورزشی زنانه صرف بودن خارج می‌شود.

ملزومات ورزشی برای یک استایل شیک ورزشی برای بانوان:

در دنیایی که برترین تجمل سلامتی است، ورزش کردن ضروری می‌باشد. داشتن یک تیپ شیک و حرفه‌ای برای ورزش کردن انگیزه و کیفیت تمرین شما را بالا می‌برد. ملزومات ورزشی زیر حداقل‌های لازم برای یک بانوی ورزشکار است:

نیمتنه ورزشی

در هنگام ورزش چیزی که اهمیت دارد راحت بودن است. داشتن یک نمیتنه ورزشی خوب ضروری است. یک نیمتنه ورزشی مناسب حمایت کافی را فراهم می‌کند، ناراحتی را کاهش می‌دهد و به جلوگیری از آسیب احتمالی به رباط‌های قفسه سینه در طول تمرینات شدید مثل HIIT کمک می‌کند. برای انتخاب نیمتنه ورزشی باید استایل و فرم بدن خود را درنظر بگیرید.

شلوار، شلوارک، شورت و لگ ورزشی زنانه

شلوار گرمکن ورزشی یعنی اوج راحتی و شلوارک انتخاب محبوبی است. لگ‌ها همه کاره هستند، پوشش خوبی دارند و تقریباً برای همه نوع ورزش‌ مناسبند. به دنبال یک لگ ورزشی خوب باشید تا بتوانید به راحتی تمرین کنید.

شورت بدنسازی نیز می‌تواند یک انتخاب عالی باشد، به خصوص برای تمرینات با شدت بالا یا در هوای گرم. هر کدام را که انتخاب می‌کنید، مطمئن شوید که راحت بوده و اندازه‌تان باشد.

کفش ورزشی زنانه

بدون کفش ورزشی، ورزش کردن امکان‌پذیر است؟ بله! اما راحت و دلچسب نیست. مطمئن شوید که روی یک جفت کفش ورزشی زنانه خوب سرمایه گذاری می‌کنید. انتخاب کفش مناسب برای تمرین در باشگاه می‌تواند تفاوت زیادی در عملکرد، راحتی و پیشگیری از آسیب شما ایجاد کند.

فراموش نکنید که هر ورزشی کفش تخصصی خود را دارد و باید کفش مناسب تمرینی را که انجام می‌دهید پیدا کنید.

ایده‌ های کاربردی برای انتخاب لباس ورزشی زنانه

لباس‌تان باید راحت باشد!

برای زنانی که سبک زندگی بسیار شلوغ و سریعی دارند، لباس ورزشی به راحتی با هر برنامه روزانه مطابقت دارد. برنامه‌ریزی برای پوشیدن بیشتر لبا‌س‌ها به زمان و تلاش نیاز دارد. لباس‌های ورزشی راحت هستند زیرا در عین اینکه بسیار شیک هستند، نیازی به تفکر زیادی ندارند. وقتی لازم نیست به لباس‌هایتان فکر کنید، در زمان و انرژی خود صرفه‌جویی می‌کنید.

به یاد داشته باشید که لباس ورزشی فقط مخصوص رفتن به باشگاه نیست! یک ظاهر ورزشی ایده‌آل به گونه‌ای است که نشان‌دهنده فعال بودن شما باشد و بتوانید آن را در همه جا بپوشید: باشگاه ورزشی، فروشگاه مواد غذایی، حتی دفتر کار.

لباس‌ ورزشی سایز بزرگ را با لباس ورزشی جذب و چسبان ست کنید!

شلوار ورزشی گشاد، با تیشرت و تاپ جذب؟ یا لگ ورزشی زنانه، با تیشرت اورسایز؟ هر دوی این‌ها را می‌شود در باشگاه پوشید. مثل تیشرت‌های سایز بزرگ و گشاد و هودی‌هایی که با شلوارک جذب و چسبان ست می‌شوند و یا شلوار ورزشی و گشادی که با یک تاپ ورزشی یا نیمتنه ورزشی شیک ست می‌گردد. یک لباس ورزشی گشاد همه چیز را پوشش می‌دهد، در حالی که یک لباس ورزشی جذب آنچه که هستید را به نمایش می‌گذارد.

آرم‌های برند روی لباس ورزشی زنانه و سایر تجهیزات ورزشی را دست کم نگیرید!

بخش بزرگی از کلاس ورزشی، نشان دادن لوگوهای بهترین برندهای ورزشی است، اما مهم است که در این کار زیاده‌روی نکنید.

کلید جذابیت ورزشکاران رعایت تعادل در پوشش است، بنابراین همیشه لباس‌های مارک‌دار را با لباس‌های کلاسیک و ساده ترکیب کنید و بپوشید.

لباس ورزشی زنانه را با برش‌هایی تمیز و مینیمال انتخاب کنید!

وقتی نوبت به پوشیدن یک دست لباس ورزشی زنانه می‌رسد، از قطعات مینیمال بیشتر استفاده کنید. شما باید روی لباس‌های شیکی سرمایه‌گذاری کنید که دارای برش‌هایی تمیز و ساده هستند و در کمد لباس شما به‌عنوان آیتم‌های مستقل می‌درخشند، در حالی‌که با همه چیز هم‌خوانی دارند.

از رنگ‌های بیش از حد روشن یا طرح های بزرگ اجتناب کنید!

رنگ‌هایی که برای پوشیدن انتخاب می‌کنید می‌توانند بر تمرین شما هم در سطح فیزیکی و هم از نظر روانی تأثیر بگذارند. مهم است که بدانید رنگ‌ چگونه می‌تواند بر میزان جذب نور و دمای کلی شما در طول تمرین اثرگذار باشد. اگر بیشتر از بقیه عرق می‌کنید، احتمالاً مشکی بهترین رنگ برای پوشیدن در روزهای گرم‌ نیست.

از تأثیرات ذهنی رنگ‌ها در طول تمرین آگاه باشید، زیرا علم به ما می‌گوید چه رنگی را برای تمرین خود بپوشید. گفته می‌شود قرمز ضربان قلب شما را افزایش می‌دهد و می‌تواند رنگ مفیدی برای تمرین‌های با شدت بالا باشد، در حالی که رنگ‌های خنثی به دلیل افزایش حس آرامش برای ورزش‌هایی مثل یوگا مناسب‌تر هستند. اگر حواس‌تان به رنگ‌هایی باشد که در حین تمرین می‌پوشید، در درازمدت نتیجه‌اش را خواهید دید.

این را هم فراموش نکنید که ورزش معمولاً طرفدار مینیمالیسم است. حال و هوای معمولی زیبایی‌شناسی ورزشی معمولاً مدیون پالت‌های رنگی ساده است، بنابراین مطمئن شوید که پایه لباس خود را با رنگ سیاه، سفید، خاکستری یا خنثی بسازید، سپس رنگ‌های تند را به آن اضافه کنید. برای دستیابی به ظاهر کلاسیک ورزشی، از طرح ها یا الگوهای شلوغ کمتر استفاده کنید.

نکات بسیار مهم برای خرید لباس ورزشی زنانه

کیفیت را فدای قیمت نکنید

اگرچه خرید شلوارهای ارزان خوش رنگ و لعابی که ممکن است در فروشگاه‌ها پیدا کنید، وسوسه‌انگیز است اما مهم است که در مورد لباس‌های ورزشی خود از کیفیت غافل نشوید. درباره لباس‌های ورزشی تحقیق کنید و روی لباس‌هایی که می‌دانید بیشتر می‌پوشید سرمایه‌گذاری کنید.

خرید با کیفیت تضمین می‌کند که بیشترین سود را به دست می‌آورید و حتی می‌توانید در درازمدت در هزینه‌تان صرفه‌جویی کنید. دفعه بعد که می‌خواهید لباس ورزشی خود را ارتقا دهید، به سراغ نام‌های قابل اعتماد بروید. وقتی که مجموعه لباس‌های جدید خود را برای باشگاه خریداری می‌کنید، از اینکه کیفیت را در اولویت قرار دهید پشیمان نخواهید شد.

پارچه را چک کنید

همیشه سعی کنید قبل از خرید لباس‌ ورزشی زنانه، بررسی کنید که از چه پارچه‌ای ساخته‌شده‌اند. قابلیت تنفس برای ایجاد احساس راحتی و انگیزه در هنگام ورزش بسیار مهم است. بهترین پارچه‌ها برای لباس‌ ورزشی شامل بامبو، پنبه، نایلون و پلی استر است. هر چند شما برای انتخاب لباس ورزشی به این پارچه‌ها محدود نمی‌شوید اما این گزینه‌ها از نظر تنفس و راحتی در دراز مدت بهترین هستند.

با انتخاب پارچه‌ای که بهترین احساس را به شما می‌دهد و عملکردتان را در حین تمرین بهبود می‌دهد، به خودتان لطف کنید. آگاهی از این موضوع به شما کمک می‌کند تا از تمرینات حداکثر بهره را ببرید.

از فروشگاه‌های تخصصی آن لاین معتبر خرید کنید

فروشگاه‌های آن لاین گزینه خوبی برای افرادی است که دوست دارند به همه مدل‌های لباس ورزشی زنانه دسترسی داشته باشند و قیمت‌هایشان را با هم مقایسه کنند. شما وارد یک سایت ورزشی می‌شوید و تمام. هر آنچه که می‌خواهید پیش روی شماست. این برای افرادی که در شهرهای کوچکی زندگی می‌کنند و دسترسی به فروشگاه‌های متعدد ورزشی ندارند بسیار اهمیت دارد.

در فروشگاه آنلاین شما می‌توانید نظر و تجربیات خریداران محصول را بخوانید و مطمئن باشید که راهنمای خوبی برای شما خواهد بود. از فروشگاه جدول سایز لباس را بخواهید تا مطمئن شوید لباس کاملاً اندازه‌تان است. در مورد شرایط ارسال سایت هم بررسی‌های کافی را انجام دهید.

اگرچه ممکن است وسوسه‌انگیز باشد که به گران‌ترین فروشگاه ورزشی بروید و یک لباس ورزشی زنانه مد روز را انتخاب کنید اما تا زمانی که بیشتر با روال کار خود در باشگاه آشنا شوید، دست نگهدارید. قبل از سرمایه‌گذاری روی وسایل گران، بدانید که از چه تمرین‌هایی بیشتر لذت می‌برید و کدام لباس برای آن فعالیت‌ها راحت‌تر بوده و عملکرد بهتری دارد.

فراموش نکنید علاوه بر برندهای معروف مثل آدیداس و نایک، بسیاری از مارک‌های مقرون به صرفه درفروشگاه‌ها‌ وجود دارند که راحت، شیک ، کاربردی و باکیفیت هستند. خرید از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر مانند فروشگاه لباس ورزشی اسپورت لند فرصت خوبی را برای‌تان فراهم می‌کند تا به تمام مدل‌ها و سبک‌های لباس ورزشی زنانه موجود در بازار دسترسی داشته باشید و مقایسه خوبی را از لحاظ کاربرد و قیمت انجام دهید.

گروه تمرینو

واحد خبر و تبلیغات تمرینو تمرینو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا