بهترین باش یا هیچی نباش

بدنساز تازه کارجالب

نوشته شده توسط:

امروز یک ماه می شود ما در تمرینو در خدمت شما دوستان هستیم. خیلی از لطف شما دوستان سپاس گذارم که به ما لطف زیادی داشتتید و باعث شدید بتوانیم با انگیزه بیشتری کار بکنیم.

امروز روی صحبتم با دوستانی است که تازه بدنسازی را شروع کرده اند. همانطور که بارها گفته ام از نظر ما در تمرینو بدنسازی فقط یک ورزش نیست، بدنسازی برای ما یک شیوه زندگی، یک نوع نگاه به زندگی است.

بدنسازی را انجام می دهیم تا نسبت به خود احساس خوبی داشته باشیم و ایمان داریم اگر در دنیا آدم ها نسبت به خود احساس بهتری داشته باشند، می توانند برای اطرافیانشان مفید تر باشند. ایمان داریم هر جامعه ای باید از مردمانی شکل گرفته باشد که قدرتمند باشند. جامعه ای پر از انسان های سالم و قوی، جامعه ای است که می شود با افتخار در آن زندگی کرد.

دوست عزیز خیلی خوشحالم که وارد جامعه بدنسازی شده ای، به تو تبریک می گویم. امیدوارم تحت تاثیر تبلیغات منفی که بدخواهوان این رشته می گویند قرار نگرفته نباشی، امیدوارم تا حالا به این نتیجه رسیده باشی که در هر صنفی آدم های خوب و بد وجود دارند و  وجود انسان های بد به معنی بد بودن کلیت آن چیز نیست.

خیلی ها برای سوء استفاده، به تو آرزوهایت را می فروشند ولی امروز میخواهم حقیقت را به تو بفروشم.

حقیقت این است که بدنساز ماندن کار خیلی سختی است. باید زحمت بکشی. باید منظم و باشخصیت باشی.

زندگی در همین تلاش ها خلاصه می شود. چاره ای دیگر نداری.

این زندگی برای یک روز و دو روز نیست، باید عاشقش باشی. فکر کنم تا حالا خودت بعد از درد کشیدن های زیاد در باشگاه متوجه شیرینی اصلی این نوع از زندگی شده ای.

امیدوارم موفق باشی، ما اینجا در تمرینو مثل یک رفیق در کنارت هستیم قهرمان، ادامه بده.

 

مطالب مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
مطلع ساختن از
close

سبد خرید

حساب کاربری
ایجاد کنید

بازیابی
رمز عبور

رمز عبورتان گم کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل وارد کنید. شما لینکی برای ایجاد رمز عبور جدید دریافت خواهید کرد.